Priemyselna výroba 1100 Euro netto/ 160 hod

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
rychly nastup
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.100 euro netto/160hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovník vo výrobe; vyroba skladanych stavebnych dielcov.
- ľahká manuálna práca, potrebná je technická zručnosť a skúsenosť s priemyselnou vyrobou.
- doraz je na rychlost a presnost
- práca podľa pokynov nadriadeného, taktiež schopnosť samostatnej práce
- VLASTNÉ AUTO VÝHODOU
- ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou, výhodou je ovládanie holandštiny, angličtiny alebo nemčiny.

-plat 1.100euro netto/160 hodín
už po odpočítaní daní, odvodov, ceny ubytovania a zdravotného poistenia
-nadčasy možné

- holandská pracovná zmluva,

- ubytovanie zabezpečené agentúrou,
- možnosť nadčasov,
- sprostredkovanie práce BEZ POPLATKOV!!!,

- kontaktná osoba v slovenskom jazyku,
- pomoc od agentúry kedykoľvek v prípade potreby

V prípade záujmu pošlite životopis mailom na adresu [email protected].

Do správy pripojte nasledujúce prehlásenie (osobné údaje budú poskytnuté tretím osobám len po predchádzajúcom súhlase kandidáta):

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát uvedených v zaslanom životopise, dávam súhlas k ich spracovaniu, uchovaniu v personálnej databáze a ich poskytnutiu tretím osobám za účelom získania zamestnania pre moju osobu u klientov spoločnosti Euro Planit s.r.o. na dobu neurčitú.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Priemyselna spoločnosť v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Holandský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatne pracovať podľa inštrukcií nadriadeného, schopnosť samostatnej práce
-práca je vhodná pre mužov

VZHĽADOM K VEĽKÉMU POČTU REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2230444  Dátum zverejnenia: 20.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.100 euro netto/160hodín