Pracovník v mäsopriemysle vykosťovač 13,00€ bruto/hod

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 Eur netto/150hodin

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovník v mäsopriemysle vykosťovač; rôzne firmy,

- spracovanie mäsa
- skúsenosť s prácou s nožom, vykosťovanie hovädzieho mäsa

-práca v CHLADNOM prostredí (cca. 5 stupňov)

- práca podľa pokynov nadriadeného, taktiež schopnosť samostatnej práce
- ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou.

- VLASTNÉ AUTO VÝHODOU

- holandská pracovná zmluva,

- plat 1.300eur netto ( už po odpočítaní poplatku za ubytovanie a zdravotné poistenie)+ nadčasy

Každý uvedený netto plat je za 150 hodín a sú už započítané náklady ubytovania a zdravotného poistenia.

- ubytovanie zabezpečené agentúrou,

- možnosť nadčasov,

- SPROSTREDKOVANIE PRÁCE BEZ POPLATKOV!!!,

- zdravotné poistenie, dôchodkové a sociálne odvody a iné potrebné formality hradí a zabezpečuje agentúra,
- kontaktná osoba v slovenskom jazyku,
- pomoc od agentúry kedykoľvek v prípade potreby

V prípade záujmu pošlite životopis mailom na adresu [email protected].

Do správy pripojte nasledujúce prehlásenie (osobné údaje budú poskytnuté tretím osobám len po predchádzajúcom súhlase kandidáta):

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát uvedených v zaslanom životopise, dávam súhlas k ich spracovaniu, uchovaniu v personálnej databáze a ich poskytnutiu tretím osobám za účelom získania zamestnania pre moju osobu u klientov spoločnosti Euro Planit s.r.o. na dobu neurčitú.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Potravinárska spoločnosť v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Holandský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- schopnosť samostatne pracovať podľa inštrukcií nadriadeného, schopnosť samostatnej práce

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2039255  Dátum zverejnenia: 11.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 Eur netto/150hodin