Referentka obchodného oddelenia - logistický park Senec

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Senec, okres Senec
Termín nástupu
dohodou/1.1.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce na ponúkanej pozícií:

- asistencia obchodnému riaditeľovi, administratívna podpora,
- štandardné úkony pracovníka obchodného oddelenia – objednávanie, príjem, expedícia tovaru, vyhotovovanie zmlúv, reporting nadriadenému, asistencia sales force teamu, interná dokumentácia zákaziek, informovanie o stave ich spracovania,
- práca s interným CRM a SAP systémom, zaznamenávanie údajov o obchodných prípadoch, zákazníkoch a predanom tovare.

Zaradenie v organizačnej štruktúre:
- priama zodpovednosť obchodnému riaditeľovi.

- práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- dynamická práca
- motivujúca zložka platu
- aktívne využívanie anglického jazyka

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, líder v oblasti svojho pôsobenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady:
- vysoké pracovné nasadenie, schopnosť pracovať pod tlakom,
- výborné komunikačné schopnosti slovom aj písmom,
- zmysel pre tímovú prácu, orientácia na zákazníka, príjemné vystupovanie,
- spoľahlivosť, lojalita a pracovná stabilita,
- schopnosť improvizácie a organizačné schopnosti,
- flexibilita a ochota učiť sa, dobrý time management,
- schopnosť zvládnuť základnú orientáciu v technických výrobkoch (manipulačná technika)
- obchodné myslenie, schopnosť načúvať zákazníkovi a základná schopnosť identifikovať obchodnú príležitosť,
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,
- schopnosť identifikovať sa s nemeckou firemnou kultúrou,
- skúsenosť na podobnej pozícii je vítaná

Odborné znalosti:
- veľmi dobré znalosti MS Office, Power Point,
- výborné znalosti Excel,
- praktické skúsenosti so SAP a CRM sú výhodou

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1922411  Dátum zverejnenia: 7.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou