Sales Manager B2B

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce úspešného kandidáta bude:

• nadväzuje a buduje pevné vzťahy s klientmi za účelom uzatvorenia kontraktu; komunikuje s ostatnými divíziami klienta, kde je potenciálna možnosť poskytovania služieb, hľadá potenciál
• vyhľadáva a identifikuje potenciálnych klientov v zoznamoch, publikáciách a na základe získaných informácií tak, aby zvýšil trhový podiel v danej regionálnej oblasti
• udržiavanie pravidelného kontaktu s kľúčovými zákazníkmi
• prezentácia klientom a vyjednávanie podmienok spolupráce
• zisťovanie potrieb klientov, príprava analýz a hľadanie individuálnych riešení
• starosť a starostlivosť o existujúcich klientov
• monitoring vývoja trhu a konkurencie
• spolupráca s centrálou spoločnosti
• vedenie súvisiacej administratívnej agendy

• zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti rodinného charakteru
• príležitosť na rozšírenie vedomostí a ďalšie vzdelávanie
• príležitosť na profesionálny rozvoj a postupu v rámci spoločnosti
• finančné ohodnotenie formou základného platu a provízneho systému
• k základnému platu služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón, a ďalšie firemné benefity

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti komplexného predaja služieb korporátnym klietom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ / VŠ vzdelanie
• predajná prax min. 3 roky (prax z oblasti lízingu automobilov alebo strojov výhodou)
• aktívna znalosť slovenského jazyka a komunikatívna znalosť AJ
• vodičský preukaz sk. B s aktívnou praxou 5 rokov
• veľmi dobrú znalosť práce na PC (najmä MS Office)
• príjemné vystupovanie
• dobré prezentačné a komunikačné schopnosti
• loajálnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, vysoké pracovné nasadenie, časovú flexibilitu, ochotu cestovať
• predpokladáme všeobecný prehľad na automobilovom trhu a záujem o motorizmus ako taký
• vhodným predpokladom je aj dostatočná finančná gramotnosť

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1919621  Dátum zverejnenia: 12.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou