CNC brusič, plat 1500 euro, Holandsko

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
29.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1500euro netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre renomovanú strojárenskú spoločnosť v Holandsku hľadáme CNC brusičov na dlhodobý kontrakt :

- potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s nastavovaním CNC strojov
- práca s výkresovou dokumentáciou,
- ovládanie cudzieho jazyka (HJ, NJ) na komunikacnej úrovni

- sprostredkovanie práce BEZ POPLATKOV,

- holandská pracovná zmluva,

- ubytovanie zabezpečené a hradené agentúrou ZDARMA, cca. 10min od ubytovania.
- možnosť nadčasov

- zdravotné poistenie, dôchodkové a sociálne odvody a iné potrebné formality hradí a zabezpečuje agentúra,

- dlhodobá práca,

- kontaktná osoba v slovenskom jazyku,
- pomoc od agentúry kedykoľvek v prípade potreby.

V prípade záujmu pošlite životopis ( v nemčine) mailom na adresu [email protected], 0031 630 367 051.

Do správy pripojte nasledujúce prehlásenie:

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát uvedených v zaslanom životopise, dávam súhlas k ich spracovaniu, uchovaniu v personálnej databáze a ich poskytnutiu tretím osobám za účelom získania zamestnania pre moju osobu u klientov spoločnosti Euro Planit s.r.o. na dobu neurčitú.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Renomovaná strojárenská spoločnosť v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- bohaté skúsenosti pri uvedenej práci,
- znalosť technologických postupov,
- schopnosť samostatne pracovať podľa technickej dokumentácie,
- vlastné auto je výhodou

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1872269  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500euro netto