CNC brúsič

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dobré platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CNC brúsič- brúsenie výrobkov pomocou obrábacieho centra CNC v systémoch FANUC, HAIDENHAIN, znalost výkresové dokumentace.

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výroba a obchod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- prax min. 1 rok v danom obore

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1869310  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dobré platové podmienky