Finančný poradca v oblasti poisťovníctva

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva v oblasti poistných produktov
Konzultácia a analýza potrieb klienta s následným nájdením vhodného riešenia pri výbere poistného produktu
Príprava poistných návrhov
Aktívne získavanie nových klientov
Poskytovanie kvalitného servisu pre existujúcich aj potenciálnych klientov
Práca s databázou individuálnych klientov, vyhľadávanie nových klientov
Možnosť budovania vlastného obchodného tímu externých spolupracovníkov, ich pozitívna motivácia a podpora v obchodnej činnosti

• bezplatný systém vzdelávania a odborných školení na profesionálnej úrovni
• možnosť úspešne podnikať bez veľkého vstupného kapitálu
• nadpriemerné finančné ohodnotenie bez stanovenia hornej hranice príjmu, zohľadňujúce individuálne výsledky
• motivačné príspevky v počiatočnom období
• široká paleta produktov ocenených prestížnymi značkami
• nezávislosť a samostatnosť
• pružná pracovná doba
• možnosť otvoriť si vlastnú kanceláriu
• možnosť osobnostného a profesijného rozvoja
• zľavy na produkty, príspevok na ŽP
• možnosť pracovať aj popri zamestnaní resp. inej činnosti

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je určená mandátnou zmluvou.

V prípade záujmu posielajte svoje životopisy na email: [email protected]
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.
Za pochopenie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poisťovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, ekonómia, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• min. SŠ alebo VŠ vzdelanie
• skúsenosti v oblasti obchodu, poisťovníctva alebo bankovníctva sú vítané
• skúsenosti so starostlivosťou o klientov výhodou
• dobré komunikačné schopnosti, príjemné ústretové vystupovanie, etika
• Bezúhonnosť, zmysel pre zodpovednosť
• samostatnosť, flexibilita
• vysoké pracovné nasadenie
• Pozitívne myslenie, vytrvalosť
• asertivita a schopnosť presadiť sa

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1831941  Dátum zverejnenia: 12.8.2014