Vodič LKW

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3.6 - 3.6 EUR/hodina, v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného motorového vozidla - sk. C. a E,
preprava tovaru v rámci areálu medzi logistickými parkami.

mzda 3,60€ v čistom
Sociálny program,
príplatky za nadčas, zmeny, sviatky
pracovná zmluva na dobu neurčitú
bezplatná právna pomoc
bezúročné mikropôžičky
zľavová zamestnanecká karta

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie CV, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
manuálna zručnosť
Preukaz vodiča sk C+E, karta vodiča, psychotesty, prax, zaskladňovania výrobných liniek, nakládka a vykládka tovaru ..., preukaz VZV vítaný.
V prípade záujmu, prosím kontaktujte:

Bezplatná linka 0800 500 002, 0800 500 502

Bratislava 0948 002 048 [email protected]
alebo 0911 369 999 [email protected]
Nitra 0917 839 691 [email protected]
Lučenec 0915 573 600 [email protected]
Košice 0917 839 697 [email protected]

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1721410  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.6 - 3.6 EUR/hodina, v čistom