Stolár - nástupný bonus 100€

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Piešťany, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežné stolárske práce, rezanie, tvarovanie, lepenie.
- hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

• Sociálny program.
• Príplatky za prácu nadčas a vo sviatok podľa Zákonníka práce.
• Stravné lístky.
• Bezplatná právna pomoc.
• Bezúročné mikropôžičky.
• Zľavové karty.

Ďakujeme všetkým záujemcom o zaslanie CV, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• PRAX MIN 1 rok na danej pozícii.
• Ochota pracovať na tri zmeny, zručnosť, ochota pracovať nadčas.
• Každý zamestnanec musí prejsť vstupným pohovorom

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
rozhodovanie
samostatnosť
fyzická zdatnosť
cieľavedomosť
spoľahlivosť
sebaistota

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1720060  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou