Kuchár

Euro Gastro Group, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 61, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
november 2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme šikovných zamestnancov do samoobslužnej prevádzky v OC Mlyny v Nitre.

Náplň práce:

Kuchár:
- príprava grilovaných špecialít a jedál na grile, minutiek
- príprava čerstvých cestovín
- požadujeme príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, organizačné schopnosti pri vedení svojho úseku
- požadujeme zdravotný preukaz a výučný list v odbore

Ponúkame pracovné miesto v zabehnutej prevádzke stabilnej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje kolegiálnym a priateľským tímom ľudí.

Otvárame novú prevádzku so zaujímavým a sviežim konceptom, kde sa veľa naučíte a budete mať možnosť predviesť svoje zručnosti priamo pred zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Eugastro, s.r.o. je jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-food reštaurácií na Slovensku so svojimi už 140 zamestnancami.
V súčastnosti prevádzkujeme 14 prevádzok v piatich mestách na Slovensku (v Nitre, Banskej Bystrici, Žiline, Bratislave, Trnave a Trenčíne) a neustále expandujeme do nových lokalít.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1898182  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou