Obsluha

Euro Gastro Group, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Február 2015
Mzdové podmienky (brutto)
NADŠTANDARDNÉ PLATOVÉ PODMIENKY

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme zamestnancov do samoobslužnej prevádzky v nákupnom centre Aupark v Bratislave na pracovné pozície:

OBSLUHA:
- pracovná náplň zahŕňa obsluhu zákazníkov pri výdaji jedál, aktívne predávanie jedál a doplnkového sortimentu so zameraním na zdravú výživu, práca s pokladňou
- požadujeme zdravotný preukaz
- obsadzujeme pozíciu obsluhy na hlavný pracovný pomer, ale aj obsluhy na skrátený úväzok počas obedov

Ponúkame pracovné miesto v zabehnutej prevádzke
stabilnej spoločnosti, ktorá je prevádzkovateľom viacerých samoobslužných prevádzok na Slovensku, pričom sa vyznačujeme kolegiálnym a priateľským tímom ľudí.

Ponúkame pracovné miesto v zabehnutej prevádzke stabilnej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje kolegiálnym a priateľským tímom ľudí a nadštandardnými pracovnými podmienkami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Eugastro, s.r.o. je jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-food reštaurácií na Slovensku so svojimi už 140 zamestnancami.
V súčastnosti prevádzkujeme 14 prevádzok v piatich mestách na Slovensku (v Nitre, Banskej Bystrici, Žiline, Bratislave, Trnave a Trenčíne) a neustále expandujeme do nových lokalít.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1819884  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: NADŠTANDARDNÉ PLATOVÉ PODMIENKY