Obsluha vo fastfoode

Euro Gastro Group, s.r.o.

ZOC MAX Trenčín, Gen M. R. Štefánika 426, 911 06 Trenčín, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Platové pomienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, jednoduchá príprava jedál, práca s ERP, práca na smeny

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou nie však podmienkou je predchádzajúca prax na obdobnej pozícií. Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve je PODMIENKOU a hygienické minimum je výhodou.

Eugastro, s.r.o. je jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-food reštaurácií na Slovensku so svojimi už 140 zamestnancami.
V súčastnosti prevádzkujeme 14 prevádzok v piatich mestách na Slovensku (v Nitre, Banskej Bystrici, Žiline, Bratislave, Trnave a Trenčíne) a neustále expandujeme do nových lokalít.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1721821  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové pomienky budú upresnené na osobnom pohovore