Regionálny poradca pre fondy Európskej únie

Euro Dotácie, a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a udržiavanie obchodných vzťahov, cross selling služieb spoločnosti Euro Dotácie a.s.
- budovanie partnerských vzťahov
- report obchodných aktivít
- prieskum trhu a konkurenčného prostredia
- príprava a účasť na prezentáciách a obchodných rokovaniach
- spolupráca na nových marketingových stratégiách a kampaniach spoločnosti
- podpora spolupráce s obchodnými partnermi
- aktívna spolupráca so zamestnancami firiem v skupine a o najmä SLSP, a.s.

- zaujímavé prostredie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- motivujúci systém hodnotenia zahŕňajúci fixný plat + variabilné zložky
- kontakt s klientmi z podnikateľskej, verejnej aj štátnej sféry
- jasná stratégia spoločnosti s atraktívnymi produktmi
- vstupné zaškolenie

Životopis spolu s motivačným listom a zadefinovaným miestom výkonu práce zasielajte mailom na [email protected] alebo na adresu spoločnosti. Zaslaním svojej žiadosti dávate spoločnosti Euro Dotácie a.s., súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona 122/2013. Kontaktovať budeme iba účastníkov spĺňajúcich podmienky.
Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- základná znalosť problematiky štrukturálnych fondov
- všeobecná znalosť legislatívy a iných strategických dokumentov pre štrukturálne fondy
- obchodné a marketingové zručnosti
- schopnosť pracovať kreatívne, samostatne a zodpovedne
- časová flexibilita
- výborné prezentačné, obchodnícke a komunikačné schopnosti
- znalosť podnikateľského prostredia a komunálnej sféry v danom regióne
- veľmi dobrý vzťahový manažment
- orientácia na tímovú spoluprácu
- vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič)

Sme renomovaná poradenská spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu v oblasti štrukturálnych fondov EÚ a verejného obstarávania, ktorá je spoľahlivým a dôveryhodným partnerom pre našich klientov. V odvetví poradenstva pri získavaní finančnej podpory zo zdrojov Európskej únie a súvisiacich služieb patríme k vedúcim spoločnostiam na trhu. V rámci našich služieb poskytujeme vybraným subjektom aj služby vedenia účtovníctva a personálnej agendy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2045036  Dátum zverejnenia: 20.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou