Manažér realizácie stavieb pre oblasť východného Slovenska

EUBIRAC a.s.

Bratislava, okres Dolný Kubín, okres Poprad, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná pozícia vyžaduje koordináciu stavieb v rámci Východného Slovenska,
- pracovné cesty na riaditeľstvo spoločnosti v Bratislave, 1x / týždenne
- systematická kontrola činností na pridelených stavbách
- koordinácia a riadenie činnosti na jednotlivých stavbách podľa harmonogramu výstavby a výkazu výmer
- obchodné kontakty s investormi stavieb
- organizácia zmluvných vzťahov s dodávateľskými spoločnosťami
- kontrola kvality prác
- vedenie kontrolných dní
- kontrola činnosti stavbyvedúcich
- zodpovednosť za celkový chod pridelených stavieb

- zázemie stabilnej spoločnosti
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- služobné auto
- služobný mobil, notebook
- samostatná a zodpovedná práca
- HPP na dobu neurčitú

V prípade Vášho záujmu o uvedenú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO - BUILDING, a.s. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. KONTAKTOVANÍ A POZVANÍ NA OSOBNÉ STRETNUTIE BUDÚ IBA UCHÁDZAČI, KTORÍ BUDÚ ZODPOVEDAŤ KRITÉRIÁM A POŽIADAVKÁM NA UVEDENÚ POZÍCIU.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne, ekonomické, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

realizácia stavieb, na obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

5

POŽADUJEME :
- VŠ vzdelanie II. stupňa, resp. I. stupňa - stavebné, ekonomické, právne
- odbornú prax minimálne 5 rokov v oblasti realizácie stavieb na obdobnej pozícii
- znalosť právnych predpisov v oblasti stavebníctva
- znalosť práce so stavebnou dokumentáciou

- výhodou je znalosť Obchodného zákonníka a Zákona o verejnom obstarávaní
- zodpovedný prístup k riešeniu pracovných problémov
- schopnosť zastupovať záujmy spoločnosti na pracovných stretnutiach, reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosti s riadením ľudí
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť zvládať stres

Spoločnosť, ktorá na slovenskom stavebnom trhu pôsobí od roku 1994 počas svojej existencie zrealizovala stovky stavebných projektov. Stratégia našej spoločnosti nie je definovaná vyhranenými druhmi stavieb. Práve naopak. Vítame zákazky, ktorých predmetom je tematicky širokospektrálne stavebníctvo, ako sú napríklad novostavby vrátane všetkých technológií, bytové, polyfunkčné a priemyselné objekty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 930441  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou