Pracovník na výrobu a montáž hliníkových okien, dverí

EURO-BUILDING, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 135, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba a montáž hliníkových okien, dverí a stien - hliníkových výplní
- Výroba sa uskutočňuje v dielni na Vajnorskej 135 v Bratislave, montáž po celom území SR

- Ubytovanie zdarma
- Stravné lístky
- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- Samostatná a zodpovedná práca

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania na uvedené kontaktné údaje.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO - BUILDING, a.s. na spracovanie svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie budú iba uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu. Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

- Požadujeme prax vo výrobnej oblasti
- Zodpovedný prístup k práci
- Samostatnosť
- Manuálna zručnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom, realizáciou stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EURO BUILDING, a.s.
Podunajská 23
821 06 Bratislava
ID: 3104765   Dátum zverejnenia: 16.6.2017