Vedúci skupiny Zváračov

EUBIRAC a.s.

Miesto práce
Bratislava, Vajnorská 135 + montáž po celej SR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie skupiny zváračov
- Čítanie výkresov - projektovej dokumentácie
- Zodpovednosť za činnosti zváračov
- Rozdeľovanie a organizácia práce zváračov
- Zodpovednosť za postup prác a plnenie harmonogramov
- Dodržiavanie zásad BOZP
- Dodržiavanie noriem ISO

- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- Samostatná práca
- Služobné auto
- Služobný mobil

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO - BUILDING, a.s. na spracovanie svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov v platnom znení. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- POŽADUJEME PLATNÝ ZVÁRAČSKÝ PREUKAZ
- ŠTÁTNE ZVÁRAČSKÉ SKÚŠKY - CERTIFIKÁT 111, 135, 141
- Schopnosť viesť menší kolektív
- Zodpovednosť
- Samostatnosť

Spoločnosť, ktorá na slovenskom stavebnom trhu pôsobí od roku 1994 počas svojej existencie zrealizovala stovky stavebných projektov. Stratégia našej spoločnosti nie je definovaná vyhranenými druhmi stavieb. Práve naopak. Vítame zákazky, ktorých predmetom je tematicky širokospektrálne stavebníctvo, ako sú napríklad novostavby vrátane všetkých technológií, bytové, polyfunkčné a priemyselné objekty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3032579  Dátum zverejnenia: 26.4.2017