Zvárač 111-SMAW

EURO-BUILDING, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž oceľových konštrukcií -montáž po celej SR

- ubytovanie zdarma
- zázemie silnej stabilnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná práca

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje. Mail : personalne@eurobuilding.sk
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO-BUILDING, a.s. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

Počet rokov praxe

1

- POŽADUJEME PLATNÝ ZVÁRAČSKÝ PREUKAZ
- veľkou výhodou - ŠTÁTNE ZVÁRAČSKÉ SKÚŠKY, nie však podmienkou
- zodpovednosť
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom, realizáciou stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Podunajská 23
821 06 Bratislava
ID: 2833156   Dátum zverejnenia: 30.11.2016