Prípravár stavebnej výroby

EURO-BUILDING, a.s.

Miesto práce
Podunajská 23, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie technologických postupov pri výstavbe,
- vypracovávanie podrobných časových, vecných a finančných harmonogramov,
- vypracovávanie objednávok, výber subdodávateľov,
- zodpovednosť za prípravu stavieb, kontrola subdodávok, plnenie výkonov v zmysle Zmluvy o dielo,
- vykonávanie kontroly projektovej dokumentácie, pripomienkovanie projektovej dokumentácie, jej porovnanie s výkazmi - výmer a výrobnými rozpočtami,
- práca v Cenkrose.

- zázemie stabilnej spoločnosti,
- samostatná a zodpovedná práca,
- práca v mladom, dynamickom kolektíve,
- možnosť bezplatne využívať firemné fitness centrum.

V prípade záujmu o uvedenú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Euro-Building, a. s. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení. KONTAKTOVANÍ A POZVANÍ NA OSOBNÉ STRETNUTIE BUDÚ IBA UCHÁDZAČI, KTORÍ BUDÚ ZODPOVEDAŤ KRITÉRIÁM A POŽIADAVKÁM NA UVEDENÚ POZÍCIU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÉ

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
CENKROS plus - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- odborná prax min. 1 rok na obdobnej pozícií,
- znalosti v oblasti projektovej dokumentácie,
- zodpovedný prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie,
- schopnosť zvládať stres.

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom, realizáciou stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Podunajská 23
821 06 Bratislava
ID: 2766859   Dátum zverejnenia: 14.10.2016