Technológ stavieb

EURO-BUILDING, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna koordinácia a riadenie činnosti na jednotlivých stavbách podľa harmonogramu výstavby a zmluvného výkazu výmer,
- komunikácia s investormi stavieb,
- koordinácia dodávateľských spoločností,
- účasť na pracovných rokovaniach s investormi,
- kontrola činností stavbyvedúcich,
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác v súlade s PD a normami,
- komunikácia so subdodávateľmi.

- zázemie stabilnej spoločnosti.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO-BUILDING, a. s. na spracovanie svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov v platnom znení. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÉ

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie II. stupňa resp. III. stupňa,
- odborná a relevantná prax min. 5 rokov v stavebnej oblasti,
- znalosť právnych predpisov v oblasti stavebníctva,
- znalosť práce s projektovou dokumentáciou a s rozpočtami,
- zodpovedný prístup k riešeniu pracovných problémov,
- schopnosť zastupovať záujmy spoločnosti na pracovných stretnutiach, reprezentatívne vystupovanie,
- skúsenosti s riadením ľudí,
- rozvinuté koordinačné a komunikačné schopnosti,
- dôslednosť,
- vysoké pracovné nasadenie,
- schopnosť zvládať stres.

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom, realizáciou stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Podunajská 23
821 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Orlická
Tel.: 02/52 444 526
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2728783   Dátum zverejnenia: 19.9.2016