Logo EUREX ENERGY, s. r. o.

Chemik laborant

EUREX ENERGY, s. r. o.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacodmeny a bonusy podľa Mzdového poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie plynulého chodu chemického laboratória.

- Samostatné vykonávanie analýz vstupnej kontroly surovín, medzioperačnej kontroly vyrábaných komodít a výstupnej kontroly expedovaných výrobkov rôznymi laboratórnymi metódami a technikami.

- Príprava plánov vzorkovania, odberných protokolov.

- Zodpovednosť za hodnotenie výsledkov vykonávaných skúšok, chemických analýz.

- Vedenie dokumentácie ku skúšaniu vzoriek.

- Vedenie evidencie spotreby chemikálií a sledovanie stavu zásob.

- Vytváranie a spravovanie technickej dokumentácie, školiacich materiálov, pracovných postupov.

- Dodržiavanie legislatívnych požiadaviek a BOZP/PO pracoviska.

- Zodpovednosť za starostlivosť o laboratórne vybavenie, prístroje , priestory chemického laboratória a ich údržbu.

- Zabezpečovanie nových kontrolných metód.

- Laboratórne práce vykonávať bezpečným spôsobom a dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov a zásad spoločnosti.

- Úzka spolupráca s oddeleniami a vedením spoločnosti pre dosahovanie vysokej úrovne bezpečných a vysoko kvalitných služieb.

- Riadi výrobné termo-chemické procesy a zabezpečuje podmienky výrobného procesu výrobnej linky pri dodržaní stanovených rozpočtov a v nadväznosti na splnenie operatívneho plánu

- zabezpečovanie dodržiavanie pracovných a technologických postupov

  • Možnosť získania skúseností v odbore chémie
  • Práca s modernými laboratórnymi prístrojmi
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zamestnanecké vzdelávanie a rozvoj
  • Zaujímavý platový balík

Informácie o výberovom konaní

prosím, životopisy posielajte v slovensko jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Prax min.3 roky, výhodou je prax vo výrobnej spoločnosti s chemickým zameraním

• znalosť anglického jazyka vítaná

•Dobrá znalosť prácena PC

EUREX ENERGY, s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába technologické zariadenia na proces chemickej recyklácie plastov, ktorej výstupom je získanie kvapalnej zmesi uhľovodíkov, ktoré môžu byť využité ako surovina pre petrochemický priemysel alebo ako náhrada kvapalných palív získavaných spracovaním ropy.
www.eurexenergy.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriel Halgoš
E-mail: poslať životopis
ID: 4807176  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac