Vedúci zmeny

EUREX ENERGY, s. r. o.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
ihneď
2 200 EUR/mesiacmesačná odmena podľa dohody pri nástupe, príplatky podľa Zákonníka práce a mimoriadna odmena (ročná) v závislosti od dosiahnutých hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizovanie, koordinovanie a kontrolovanie pracovnej činnosti všetkých zamestnancov, organizovanie výrobného tímu a riadenie pracovného kolektívu po odbornej a technickej stránke
• Sledovanie kvality a kvantity odvedenej práce vrátane dodržiavania technologických postupov
• Riadenie výrobných termo - chemických procesov a zabezpečovanie podmienok výrobného procesu, výrobnej linky, pri dodržaní stanovených rozpočtov v nadväznosti na splnenie operatívneho plánu
• plánovanie a organizovanie práce v pridelenom úseku výrobného procesu
• zabezpečovanie dodržiavanie pracovných a technologických postupov
• dodržiavanie stanovených časových noriem a termínov, riešenie výrobných prestojov a chýb vo výrobnom procese
• vedenie prevádzkovej dokumentácie vrátane spracovania dochádzky a reportingu
• vedenie, motivovanie, výber a ohodnocovanie podriadených zamestnancov
• zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti pri práci a disciplíny
• zástup na výrobnej linke
• zabezpečovanie ovládania a riadenia technologického zariadenia prevádzky,
• riadenie pridelenej zmeny, zadávanie pracovných úloh pracovníkom zmeny a kontrola plnenia zadaných úloh,
• zabezpečovanie kontroly, vykonávanie údržby a opráv technologického zariadenia prevádzky,
• koordinácia výroby na stredisku podľa nahlásených požiadaviek,
• príprava podkladov na konci zmeny a mesiaca – zmenovky, prehľady výroby, zásob a spotreby,
• vykonávanie ostatných úloh súvisiacich s prevádzkou spoločnosti pridelené príslušným vedúcim.
• treba počítať s prípadnými nočnými službami

Zamestnanec má podľa dohody s riaditeľom spoločnosti nárok na služobné benefity.

Informácie o výberovom konaní

predpokladaný počet výberových kôl - 3

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske , chemické

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Rozhodujúca osobnosť so schopnosťou organizovať a koordinovať prácu, viesť a motivovať tím, niesť veľkú zodpovednosť

EUREX ENERGY, s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába technologické zariadenia na proces chemickej recyklácie plastov, ktorej výstupom je získanie kvapalnej zmesi uhľovodíkov, ktoré môžu byť využité ako surovina pre petrochemický priemysel alebo ako náhrada kvapalných palív získavaných spracovaním ropy.
www.eurexenergy.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4775150  Dátum zverejnenia: 3.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac