Čašník, čašníčka, výdajca - Lozorno

Delirest Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý náš budúci kolega,
je práca v gastronómii Tvojím koníčkom?
Tešíš sa, keď môžeš hosťovi s úsmevom splniť želanie?
Máš rád jedlo, kávu a zákusky a vieš ich servírovať?
Hovoríš po anglicky alebo nemecky?
Ak si odpovedal na všetky otázky kladne, zajtra môžeš pracovať u nás :-)
Dostaneš deklarovaný a pravidelný plat.
Práca je na 1 zmenu na 8 hodín.
Pošli svoj životopis, na stretnutí Ti povieme viac...

  • profesijný rast v rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
  • odborné školenia, kurzy
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • práca s modernou technológiou
  • tímová práca

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš štrukturovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SOU - čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • optimistický prístup k práci
  • komunikačné zručnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Delirest Slovakia s. r. o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme viac ako 30 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!
Základom všetkého, čo spoločnosť Delirest reprezentuje, sú ľudia, a my všetci si preto zaslúžime na pracovisku spravodlivé zaobchádzanie a rešpekt. Ak teda uvidíte niečo nesprávne, je jednoznačne zásadné, aby ste sa ozvali. Je naším právom a povinnosťou, aby sme chránili sami seba aj svojich kolegov a podporovali vysoké etické štandardy a povesť spoločnosti Delirest. Tá je odrazom hodnôt, ktoré zastávame a ktorými sa riadime: Zdravie a bezpečnosť predovšetkým, Zlepšovanie je v našej DNA, Sme lídrom v oblasti správy a riadenia, Sme zásadoví a transparentní, Hrdo sa orientujeme na výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 2893410  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou