Manažér firemnej reštaurácie - Lozorno, Žilina, Trenčín

EUREST, spol. s r.o.

Miesto práce
Lozorno,, Bratislava, Malacky, Trenčín, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý náš budúci kolega,
je práca v gastronómii Tvojím koníčkom?
Tešíš sa, keď môžeš hosťovi s úsmevom splniť želanie?
Viedol si niekedy tím ľudí?
Poznáš hygienické predpisy a štandardy?
Vieš sa riadiť rozpočtom?
Ak si odpovedal na všetky otázky kladne, zajtra môžeš pracovať u nás :-)
Dostaneš deklarovaný a pravidelný plat, práca je na 8 hodín denne.
Pošli svoj životopis, na stretnutí Ti povieme viac...

U nás získaš stabilné a dlhodobé zamestnanie.
Budeš pracovať s modernou technológiou a kvalitnými surovinami. Spolu s kolegami budete tvoriť dobrý tím, v ktorom môžeš profesijne rásť.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš životopis a motivačný list spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

gastronómia

- ak si optimista
- ak rád komunikuješ
- ak si samostatný a zodpovedný
- ak vieš, že zákazník je na prvom mieste
....tak si u nás vítaný :-)

Spoločnosť Eurest je členom skupiny Compass Group - najväčšej cateringovej spoločnosti na svete, poskytuje:
- komplexné zabezpečenie stravovacích služieb
- projektovanie a dodávku kuchynskej technológie na kľúč
- party servis – recepcie, bankety, rauty

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Miletičova 40
821 09 Bratislava
ID: 2769395   Dátum zverejnenia: 17.10.2016