Kuchár/ka vo firemnej reštaurácii-Bratislava,Devín.Nov.Ves, Lozorno, Levice, Mochovce, Pov.Bystrica, Martin, Poprad, Košice, Gem.Hôrka, Trnava, Nitra

EUREST, spol. s r.o.

Lozorno, Mochovce, Devínska Nová Ves,Majcichov, Gemerská Hôrka, Bratislava, Malacky, Trnava, Považská Bystrica, Púchov, Levice, Nitra, Martin, Poprad, Košice, Rožňava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý náš budúci kolega,
rád varíš a práca je Tvojím koníčkom?
Tešíš sa, keď môžeš svoje kuchárske umenie predviesť hladnému hosťovi a s úsmevom si vypočuť jeho pochvalu?
Myslíš si, že chuť jedla je rovnako dôležitá ako vzhľad jedla?
Ak si odpovedal na všetky otázky kladne, zajtra môžeš pracovať u nás :-)
Dostaneš deklarovaný a pravidelný plat.
Pošli svoj životopis, na stretnutí Ti povieme viac...

U nás získaš stabilné a dlhodobé zamestnanie.
Budeš pracovať s modernou technológiou a kvalitnými surovinami. Spolu s kolegami budete tvoriť dobrý tím, v ktorom môžeš profesijne rásť.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu s uvedením lokality, o ktorú máte záujem.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Počet rokov praxe

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ak si optimista
- ak rád komunikuješ
- ak si samostatný a zodpovedný
- ak vieš, že zákazník je na prvom mieste
....tak si u nás vítaný :-)

Spoločnosť Eurest je členom skupiny Compass Group - najväčšej cateringovej spoločnosti na svete, poskytuje:
- komplexné zabezpečenie stravovacích služieb
- projektovanie a dodávku kuchynskej technológie na kľúč
- party servis – recepcie, bankety, rauty

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Miletičova 40
821 09 Bratislava
ID: 2764657   Dátum zverejnenia: 13.10.2016