Lekárnik - Farmaceut

Eures - práca v Európe

Miesto práce
Verden (Brémy), Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3200 EUR/mesiac, Mzda podľa platnej tarify mesačne v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca lekárnika v lekárni

Zamestnávateľ pomôže pri hľadaní ubytovania

V prípade ak spĺňate uvedené požiadavky, pošlite životopis v nemeckom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu e-mailu uveďte Lons Apotheke - Lekárnik. V prípade dostatočného počtu záujemcov je zamestnávateľ ochotný pricestovať na výberový pohovor na Slovensko.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutický priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Projekt „Spoločne hľadáme prácu“ je aktivitou siete EURES (Európskych služieb zamestnanosti). Európske služby zamestnanosti (EURopean Employment Services) predstavujú sieť spolupracujúcich subjektov, ktorých cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci Európskeho hospodárskeho priestoru (krajiny EÚ, Nórsko, Island, Lichtenštajnsko) a Švajčiarska. Na území SR je sieť EURES súčasťou verejných služieb zamestnanosti, pričom je riadená Národnou koordinačnou kanceláriou na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny a zastúpenie má na jednotlivých úradoch práce, sociálnych vecí a rodiny.
ID: 2241418  Dátum zverejnenia: 7.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3200 EUR/mesiac, Mzda podľa platnej tarify mesačne v hrubom