Junior Frontoffice Representative v autopožičovni Europcar

EURENT SLOVAKIA, s.r.o.

Letisko Bratislava M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
1 400 - 2 400 EUR/mesiacPríplatok z predaja poistenia, príplatok za odovzdanie vozidla mimo otvárací čas, príplatok za nadčasy, príplatok za asistenčné služby, príplatok za pohotovostný telefón. Po zapracovaní osobné ohodnotenie ako odmena z tržieb, osobná odmena po sezóne leto atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Franšíza svetovej auto-požičovne Europcar zameraná na prenájom dostupných ekonomických vozidiel hľadá do tímu nového kolegu alebo kolegyňu.
Dôležité je, aby Ťa bavila práca s autami a komunikácia s klientmi. Všetko ostatné Ťa naučíme!

Začni písať svoj profesionálny príbeh a kariéru s Europcar.
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a samostatne zmýšľajúceho človeka.

Pracovná náplň:
- komunikácia so zákazníkmi v slovenskom a anglickom jazyku
- príprava rezervácií a dokumentov prenájmov na nasledujúci deň
- dôkladné odovzdanie a prebratie vozidla pred a po nájme
- prenájom vozidiel
- vytvorenie zmluvy o prenájme
- oboznámenie zákazníka o podmienkach prenájmu
- zákaznícky servis
- kontrola vrátených vozidiel
- vypracovanie cenových ponúk
- dôkladné čistenie interiéru a exteriéru vozidiel
- komunikácia a plánovanie opráv vozidiel s príslušným servisom
- rozvoz vozidiel na pobočky a do servisov podľa pokynov nadriadeného
- zástup nadriadeného v čase jeho neprítomnosti

- firemný telefón a notebook
- zľavy pri kúpe a prenájme vozidla
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti v mladom kolektíve
- možnosť dlhodobého zamestnania
- úvodné školenie

Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Motivačný list výhodou.
3 výberové kolá - 1. Úvodný pohovor, 2. Deň s Europcar 3. Finálny pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- dynamický prístup k práci
- spoľahlivosť a časová flexibilnosť
- precíznosť a zmysel pre detail
- ochota učiť sa nové veci
- skúsený vodič
- prehľad v automobiloch výhodou

Medzinárodná požičovňa vozidiel EUROPCAR.
Jedna z najväčších autopožičovní na Slovensku s dlhoročnou históriou a dobrým menom na trhu.

www.EUROPCAR.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4774701  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac