Junior/senior vývojár (Ajax, PHP, MySQL)

Eureco, s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 10 (budova NEXT), Komárno, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Silne motivačný plat dohodou. Prihliada sa na schopnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VIRTOOAL.COM HĽADÁ ŠPIČKOVÝCH SLOVENSKÝCH VÝVOJÁROV DO TEAMU.

Prijímame aj absolventov za veľmi atraktívnych podmienok!

Je možná práca v homeoffice s občasným dochádzaním. Preferujeme ale prácu v tíme priamo v centrále.
Prácu v centrále ponúkame na plný úväzok, na prácu v homeoffice vyžadujeme živnosť.

Chcete pracovať na špičkovom projekte, ktorý dynamicky rastie a má zákazníkov z celého sveta? Pridajte sa k Virtooal a startupové vzrušenia na vlastnej koži.

Čo Vám ponúkame:
- nadštandardné platové podmienky
- silne motivačný systém odmeňovania. Rastiete s nami aj Vy!
- mladý a príjemný pracovný kolektív, ktorý pracuje ako jeden team
- ...a najmä ĽUDSKÝ PRÍSTUP k Vám, Vašim predstavám a víziám

Po zaslaní životopisu bude záujemcom zaslaná krátka programátorská úloha. Na základe spôsobu a rýchlosti jej vyriešenia vyberieme spolupracovníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
AJAX - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:

- dobrá znalosť PHP, Mysql, Ajax, HTML, Javascript
- bežná znalosť grafického designu a práce s grafickými programami
- dobrá znalosť anglického jazyka
- požadovaná je aspoň nejaká prax v oblasti programovania, postačia aj vlastné ukážkové práce

Firma pracujúca v IT a web sektore. Je tvorcom viacerých ojedinelých úspešných online projektov s celosvetovým dosahom a s miliónmi užívateľov na celom svete.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1303968  Dátum zverejnenia: 3.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Silne motivačný plat dohodou. Prihliada sa na schopnosti.