Firemný právnik/právnička

EUNICA MEDIA, s. r. o.

Miesto práce
Mariánske námestie 30, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacFixná mzda v závisloti od skúseností kandidáta + odmeny v závislosti od pracovného výkonu a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-právne poradenstvo pre vedenie a iné oddelenia spoločnosti vo všetkých právnych otázkach
- kúpa častí podnikov, fúzie,výkupy akvizícií, zakladanie nových spoločností
- zmeny zapísaných údajov v obchodnom registri
- príprava a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie, podaní, stanovísk a riešenie právnej agendy
- sledovanie a zabezpečovanie dodržiavania legislatívnych noriem a právnych postupov
- vymáhanie pohľadávok a iných právnych nárokov spoločnosti
- komunikácia so súdmi, orgánmi verejnej správy a samosprávy
- právna agenda občianskeho, obchodného, pracovného a správneho práva, právo obchodných spoločností
- dôsledný rozbor a pripomienkovanie zmlúv
- koordinácia administratívy

- stabilná a zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti
- možnosť pracovať na projektoch v rôznych segmentov
- možnosť naučiť sa veľa nových vecí
- firemné teambuildingy

Danú pozíciu obsadzujeme počas zástupu materskej dovolenky. Nakoľko naša spoločnosť neustále rastie a expanduje, vprípade obojstrannej spokojnosti možnosť spolupráce aj po ukončení zástupu počas materskej dovolenky.
Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované kritériá neváhajte nás kontaktovať. Na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- prax v právnej oblasti - obchodné,občianske ,pracovné právo
- výhodou prax - právo nehnuteľností a stavebného zákona
- vynikajúci písomný prejav
- vysoké pracovné nasadenie
- analytické myslenie a samostatnosť pri riešení právnej agendy
- proaktivita pri riešení úloh a problémov
- schopnosť tímovej spolupráce
- precíznosť, flexibilita, asertivita

Eunica Media je dynamicky sa rozvíjajúca reklamná a mediálna agentúra, ktorá poskytuje komplexné služby na najvyššej úrovni prostredníctvom profesionálneho tímu pracovníkov. Náš tím sa neustále rozvíja, vzdeláva a napreduje s cieľom dosiahnuť jediné – byť vo svojej oblasti tým najlepším a zároveň odlišujúcim sa od konkurencie. Klientom ponúkame možnosť zviditeľniť sa na vhodne vybraných reklamných a mediálnych nosičoch.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4775526  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac