Manažér náboru a realizácie v personálnej agentúre

EUNICA MEDIA, s. r. o.

Miesto práce
Mariánske námestie 30/5, okres Žilina
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre firmu v rámci nášho holdingu:
- Vypracovanie a zastrešenie náborovej politiky PA, plánovanie rozvoja pracovných síl, monitorovanie situácie na trhu práce SR, ČR
- Metodické riadenie, koordinácia telefonických a osobných pohovorov
- Metodické vedenie tímu náboru a realizácie
- Zodpovednosť za výber uchádzačov na rôzne pozície, nábor zamestnancov, propagácia a marketing výberového konania
- Náborovanie desiatok a stoviek ľudí do robotníckych profesií v rámci Žilinského kraja a celého Slovenska
- Zodpovednosť za správu databázy kandidátov
- Komunikácia so štátnymi inštitúciami (ÚPSVaR, obce, inštitúcie - práca v teréne), organizovanie prezentácií, navštevovanie búrz a veľtrhov práce
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

- 5. týždňov dovolenky
- flexibilná pracovná doba s fixnými úsekmi (9:30-11, 14-16)
- školenia, konferencie, workshopy
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Čím si u nás „urobíte očko“?
- ak máte skúsenosť s riadením tímu v personálnej agentúre alebo priamym náborom
- ak máte prirodzenú autoritu a napriek tomu s vami ľudia radi čokoľvek konzultujú
- ak si dokážete udržať nadhľad a viete vidieť veci zo širšej perspektívy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Človek so skúsenosťou z personálnej agentúry alebo podobného businessu – výhoda
- Výkonný personalista s obchodnými a marketingovými zručnosťami
- Človek s otvorenou mysľou, sedliackym rozumom a schopnosťou obhájiť svoje názory a postoje
- Silná osobnosť s partnerským a pozitívnym prístupom
- Proaktívny a spoľahlivý kolega
- Tímový hráč

Eunica Media je dynamicky sa rozvíjajúca reklamná a mediálna agentúra, ktorá poskytuje komplexné služby na najvyššej úrovni prostredníctvom profesionálneho tímu pracovníkov. Náš tím sa neustále rozvíja, vzdeláva a napreduje s cieľom dosiahnuť jediné – byť vo svojej oblasti tým najlepším a zároveň odlišujúcim sa od konkurencie. Klientom ponúkame možnosť zviditeľniť sa na vhodne vybraných reklamných a mediálnych nosičoch.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3073801  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou