Manažér / Prevádzkar pre komplex- reštaurácia, bar, eventová miestnosť

EUNICA MEDIA, s. r. o.

Miesto práce
Mariánske námestie 30/5, okres Žilina
Termín nástupu
01.11.2016 , príp. najneskôr k 01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky
- nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov
- objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru
- komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok
- fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia), vedenie pokladničnej knihy
- zodpovednosť za vzniknuté manká a škody, hľadenie príčin vzniku a následné zosobňovanie
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
- riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb
- vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami
- pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky

- zaujímavá práca v mladom kolektíve v novootvorenej reštaurácii v centre Žiliny
- zabezpečená strava
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Zašlite, prosím, svoj životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- POZITÍVNE MYSLENIE
- ZVLÁDANIE KRÍZOVÝCH SITUÁCIÍ
- VYSOKÉ AMBÍCIE, VÍŤAZNÁ POVAHA
- VEDIEŤ ZDOLÁVAŤ NOVÉ A ŤAŽKÉ CIELE
- vedenie ľudí organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- finančná a ekonomická gramotnosť

Eunica Media je dynamicky sa rozvíjajúca reklamná a mediálna agentúra, ktorá poskytuje komplexné služby na najvyššej úrovni prostredníctvom profesionálneho tímu pracovníkov. Náš tím sa neustále rozvíja, vzdeláva a napreduje s cieľom dosiahnuť jediné – byť vo svojej oblasti tým najlepším a zároveň odlišujúcim sa od konkurencie. Klientom ponúkame možnosť zviditeľniť sa na vhodne vybraných reklamných a mediálnych nosičoch.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2736621  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou