Obsluha vysokozdvižného a paletového vozíka Bytča

EUNICA Jobs, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1384, Bytča, 01401, okres Bytča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o kumulovanú funkciu.

Vodič vysokozdvižného vozíka:
- zabezpečenie správnej logistiky,
- obsluha vysokozdvižného vozíka,
- preprava materiálu,
- práca vhodná pre mužov aj ženy.
(Nutnosťou je platný preukaz na riadenie VZV)

Obsluha paletového vozíka:
- manipulácia z materiálom,
- preprava materiálu na určené miesto,

Ponúkame Vám jedinečný bonusový systém:
- dochádzkový bonus pri vzornej dochádzke a zodpovednom prístupe,
- príplatky za prácu nadčas a vo sviatok,

- práca bez sprostredkovateľských poplatkov,
- ponuka dlhodobej brigády a stabilného príjmu,
- zodpovedný a spoľahlivý zamestnanci majú možnosť postupu na trvalý pracovný pomer,
- komplexná starostlivosť manažérov EUNICA Jobs 24 hodín 7 dní v týždni je samozrejmosťou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, od motorov, cez airbagy, brzdy, odpruženie vozidiel, riadenie, až po elektronické systémy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na ponúkané pracovné miesto sa vyžaduje manuálna zručnosť, flexibilita, obratnosť, zodpovedný prístup k práci, 100%-ná dochádzka.

Na pozíciu šoféra vysokozdvižného vozíka je potrebné vlastniť platný preukaz na riadenie VZV.

Predchádzajúce skúsenosti pracovníka sú vítané, ale nevyžadujú sa.

EUNICA Jobs, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne na tuzemskom pracovnom trhu.
V spolupráci s našimi partnermi zabezpečujeme množstvo pracovných pozícií pre výrobné odvetvia a distribučné sklady.

Naša spoločnosť vždy vyhľadáva a poskytuje najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Spoločnosť EUNICA Jobs, s.r.o. je držiteľ potrebných licencií od ÚPSVaR na poskytovanie práce v zahraničí a Slovensku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 1911579  Dátum zverejnenia: 14.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 EUR/hodina