Telemarketing Officer - Brigáda

EULER HERMES SA, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Plynárenská 7/A, 82109 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
• Aktívne oslovovanie zákazníkov po telefóne
• Ponuka produktu a dojednávanie schôdzok pre obchodný tím
• Podpora obchodného tímu

Ponúkame
• Dohoda o brigádnickej práci študentov (nástup ihneď, do 31.8.2014, cca 20 hodín týždenne)
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím prostredníctvom tlačidla "Poslať spoločnosti životopis" svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Kontakt:
Euler Hermes Europe SA
Jana Kudělová

Tel: +420 266 109 531

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
• SŠ vzdelanie / VŠ študent (prax z telemarketingu s firemnými klientmi a s predajom finančných produktov výhodou)
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, príjemný prejav
• Samostatný a zodpovedný prístup k plneniu zverených úloh
• Vysoké pracovné nasadenie
• Dobrú znalosť práce s produktmi Microsoft Office
• Základná znalosť anglického jazyka

Spoločnosť Euler Hermes je svetovým lídrom v poskytovaní riešení súvisiacich so zabezpečením obchodu. Naše produkty poistenia pohľadávok prispievajú k väčšej istote podnikateľských subjektov rôznej veľkosti pri obchodovaní doma aj v zahraničí. Ponúkame komplexné riešenia šité na mieru, ktoré dokážu podporiť a zefektívniť manažment pohľadávok.  Sme svetovým lídrom s viac než 110 ročnými skúsenosťami v oblasti poistenia pohľadávok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1332502  Dátum zverejnenia: 16.4.2014