Pomocná sila do kuchyne

Traianus, s.r.o.

Miesto práce
Horárska 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie pracoviska v čistote a iné práce potrebné v reštaurácii
Upratovanie priestoru reštaurácie
Pomocné práce

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 6.3.2015

Životopis, motivačný list v SJ spolu s fotografiou prosíme zaslať mailom na adresu [email protected],
Do predmetu e-mailu je potrebné uviesť "POMOCNÁ SILA"

Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronomické služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
* Pracovitosť
* Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup
* Prax v gastronómii na podobnej pozícií výhodou

Reštaurácia U Lodníka, nachádzajúca sa v Bratislavskom prístave v blízkosti Business centra Apollo a Toweru 115.
Príjemné zariadenie v námorníckom štýle, ponúkame rýchle a chutné obedy, gurmánske večere.

Reštaurácia s príjemnou atmosférou, vhodná na rôzne oslavy, posedenia, večierky, disponuje kapacitou min. 90 miest.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1844286  Dátum zverejnenia: 3.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou