Hľadáme šikovného pizzera

eugastro s.r.o.

Miesto práce
OC Laugaricio, 7271 Belá, 911 01 Trenčín, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3.50 EUR/hodina, + dohoda osobne pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava pravej americkej pizze, omáčok a cestovín
- dodržiavanie noriem a výrobných postupov pri príprave uvedených jedál
- zodpovednosť za kvalitu a množstvo pripravených jedál
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na svojom pracovisku
- sledovanie správnych skladových zásob základných surovín a preberanie tovaru
- požadujeme zdravotný preukaz a výučný list v odbore

- Ponúkame pracovné miesto a možnosť dlhodobého zamestnania v prevádzke stabilnej spoločnosti s veľmi dobrými pracovnými podmienkami, solídnym platovým ohodnotením a pravidelným výplatným termínom, ktorá sa vyznačuje kolegiálnym a priateľským tímom ľudí.
- Zamestnanecká strava a výhody pre rodinných príslušníkov
- Firemné zamestnanecké akcie
- Odmeny

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu do nášho teamu, ktorý/á sa rozumie svojmu remeslu, hľadá si stabilné a dlhodobé zamestnanie, má zmysel pre samostatné zorganizovanie si svojho pracovného úseku a pracovných povinností, zmysel pre zodpovedné plnenie si pracovných povinností a férový prístup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme :
- kultivované vystupovanie a komunikatívnosť
- organizačné schopnosti pri vedení svojho úseku kuchyne
- ochotu pracovať podľa stanovených požiadaviek zamestnávateľa
- samostatnosť a kreativitu

eugastro s.r.o. je jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-food reštaurácií na Slovensku so svojimi už 140 zamestnancami.
V súčastnosti prevádzkujeme 15 prevádzok v piatich mestách na Slovensku (v Nitre, Banskej Bystrici, Žiline, Bratislave, Trnave a Trenčíne) a neustále expandujeme do nových lokalít.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2212496  Dátum zverejnenia: 6.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.50 EUR/hodina, + dohoda osobne pri pohovore