Prijmeme kuchára(ku)-pizzera(ku)

eugastro s.r.o.

Miesto práce
OC Laugaricio, 7271 Belá, 911 01 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda osobne pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava polievok a jedál obedového menu, pravej americkej pizze a príprava jedál na grile podľa ponukového listu
- dodržiavanie noriem a výrobných postupov pri príprave jedál
- zodpovednosť za kvalitu pripravených jedál
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na svojom pracovisku
- sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
- požadujeme zdravotný preukaz a výučný list v odbore

- Ponúkame pracovné miesto a možnosť dlhodobého zamestnania v prevádzke stabilnej spoločnosti s veľmi dobrými pracovnými podmienkami a pravidelným výplatným termínom, ktorá sa vyznačuje kolegiálnym a priateľským tímom ľudí.
- Zamestnanecká strava a výhody pre rodinných príslušníkov
- Firemné zamestnanecké akcie
- Odmeny

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu do nášho teamu, ktorý/á sa rozumie svojmu remeslu, má chuť pracovať a rád sa priučí i niečomu novému.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme :
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- organizačné schopnosti pri vedení svojho úseku kuchyne
- ochotu pracovať podľa stanovených požiadaviek zamestnávateľa
- samostatnosť a kreativitu

eugastro s.r.o. je jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-food reštaurácií na Slovensku so svojimi už 140 zamestnancami.
V súčastnosti prevádzkujeme 15 prevádzok v piatich mestách na Slovensku (v Nitre, Banskej Bystrici, Žiline, Bratislave, Trnave a Trenčíne) a neustále expandujeme do nových lokalít.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2093783  Dátum zverejnenia: 23.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohoda osobne pri pohovore