Účtovníčka

EUCOS SK s.r.o.

Miesto práce
Kozmonautická 35, 044 14 Čaňa, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva
- účtovanie všetkých druhov dokladov, faktúry, bankové výpisy, pokladničné doklady, interné doklady, odpisovanie majetku, a iné
- vypracovávanie daňových priznaní a štatistických výkazov
- príprava podkladov pre potreby auditu
- zodpovednosť za účtovanie hlavnej knihy
- mesačné, kvartálne a ročné uzávierkové aktivity
- sledovanie zostatkov na účtoch hlavnej knihy
- analýza dát
- reporting
- vedenie účtovnej evidencie za spoločnosť ako celok aj za jednotlivé strediská
- poskytovanie informácií pre vlastníkov, veriteľov, banky a štátne orgány

- odmeny podľa výkonu

Miesto výkonu práce Čaňa. Podmienkou pre zaradenie do výberového procesu je zaslanie profesného životopisu. Pozícia nie je vhodná pre absolventov. Oslovení budú len vybraní uchádzači. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Počet rokov praxe

5

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb a rekonštrukciou priemyselných objektov v rámci celej SR.
Spoločnosť EUCOS SK s.r.o. vyrába, dodáva a montuje rôzne skrutkované a zvárané oceľové konštrukcie najmä pre stavebníctvo a priemysel. Výroba konštrukcií je podporovaná podrobnou prípravou, technickou dokumentáciou, statickým posudkom a výrobnou dokumentáciou.
www.eucos.sk

Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie
Pre informačný systém: IS personalistika a mzdy
Informácia o spracúvaní osobných údajov dotknutých osôb podľa §19 a §20 Zákona č.18/2018Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „nariadenie“)
Cieľom tejto informácie je poskytnúť Vám informácie o tom, aké osobné údaje spracúvame, ako s nimi zaobchádzame, na aké účely ich používame, komu ich môžeme poskytnúť, kde môžete získať informácie o Vašich osobných údajoch a uplatniť Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov.
Identifikačné a kontaktné údaje:
Prevádzkovateľom spracúvajúcim Vaše osobné údaje je spoločnosť EUCOS SK s.r.o., Kováčska 3, 044 25 Medzev, IČO: 36668702.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2920040  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € brutto