Strojník traktorbagra

EUCOS SK s.r.o.

Miesto práce
Kozmonautická 35, 044 14 Čaňa, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha traktorbagra Caterpillar
-zemné práce,
-výkopové práce,
-terénne úpravy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

-potrebné doklady k obsluhe traktorbagra - strojnícky preukaz,
-zodpovednosť,
-flexibilita

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb a rekonštrukciou priemyselných objektov v rámci celej SR.
Spoločnosť EUCOS SK s.r.o. vyrába, dodáva a montuje rôzne skrutkované a zvárané oceľové konštrukcie najmä pre stavebníctvo a priemysel. Výroba konštrukcií je podporovaná podrobnou prípravou, technickou dokumentáciou, statickým posudkom a výrobnou dokumentáciou.
www.eucos.sk

Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie
Pre informačný systém: IS personalistika a mzdy
Informácia o spracúvaní osobných údajov dotknutých osôb podľa §19 a §20 Zákona č.18/2018Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „nariadenie“)
Cieľom tejto informácie je poskytnúť Vám informácie o tom, aké osobné údaje spracúvame, ako s nimi zaobchádzame, na aké účely ich používame, komu ich môžeme poskytnúť, kde môžete získať informácie o Vašich osobných údajoch a uplatniť Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov.
Identifikačné a kontaktné údaje:
Prevádzkovateľom spracúvajúcim Vaše osobné údaje je spoločnosť EUCOS SK s.r.o., Kováčska 3, 044 25 Medzev, IČO: 36668702.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2116512  Dátum zverejnenia: 21.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou