Zdravotní sestra – lokality Kladno, Ústí nad Labem, Frýdlant

EUC a.s.

Frýdlant, Kladno, Ústí nad Labem, Slovenská republika, Okres Kladno, Okres Liberec, Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost EUC a.s. je jedním z největších a nejlepších poskytovatelů zdravotní péče v České republice. V současné době provozuje deset poliklinik, dvě nemocnice, síť lékáren, laboratoří a další specializovaná zdravotnická zařízení v oblasti privátní ambulantní péče i pracovně-lékařské.

Naši klienti jsou pro nás to nejcennější, a proto jim chceme poskytovat nadstandardní péči. Abychom toho dostáli, rozšiřujeme naše řady zdravotních sester. Aktuálně hledáme všeobecné sestry pro ambulantní i nemocniční služby v Ústí nad Labem, Kladně a ve Frýdlantu, ale specializace vítáme také.

Nezbytným předpokladem je:

  • ukončené vzdělání, platná registrace, zdravotní způsobilost
  • ale také empatický přístup ke svému okolí, příjemné profesionální vystupování a skvělé komunikační dovednosti

Vám můžeme nabídnout:

  • ubytování
  • konkurenční finanční ohodnocení
  • skvělý kolektiv lidí
  • a pokud se budete chtít rozvíjet – další vzdělávání, školení, odborné stáže

Nastoupit můžete ihned, případně dohodou.

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, pošlete svůj životopis.

Více informací o naší společnosti naleznete na našich webových stránkách:
www.euc.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2424971  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.