Systémový specialista Praha

EUC Premium, s.ro.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme přední poskytovatel prémiové zdravotní péče v ČR. Našim zaměstnancům nabízíme moderní prostředí, vyspělé technologie, nadstandardní benefity a lidský přístup. Podporujeme vzdělávání našich kolegů, abychom mohli i nadále zvyšovat kvalitu pro naše klienty.

Zajímají Tě IT technologie? Máš analytický přístup? Jsi komunikativní? Dokážeš přemýšlet „out of the box“ a hledat souvislosti? Setkal jsi se s procesním řízením? Pak jsi ideálním kandidátem. Hledáme posilu do týmu informačních systémů, kde nabízíme různorodou práci s prostorem pro realizaci vlastních nápadů, skvělý tým seniorních kolegů a pohodového šéfa :-)

Co budou Tvé úkoly:

· Spolupráce na rozvoji a provozu CRM a lékařského systému,

· Správa webového portálu pro zákazníky,

· Podpora a školení uživatelů,

· Přímé zapojení do změnových projektů společnosti/skupiny (organizace, procesy, rozvoj).

Jaké bys měl mít znalosti a dovednosti:

· Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a aktivní přístup,

· SQL dotazování (MSSQL, PLSQL), MS Office,

· Zkušenost s administrací provozních systémů a programování v C#, či jiné výhodou,

· Anglický jazyk, SŠ/VŠ vzdělání

Co nabízíme my:

· Zázemí stabilní společnosti, široké spektrum zaměstnaneckých výhod,

· Pružná pracovní doba, stravenky, mladý kolektiv,

· Vzdělávání a odborný růst,

· 5 týdnu dovolené.

Doplňující informace:

· Termín nástupu možný ihned

· Místo výkonu práce: Praha 8, Sokolovská ul.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2988994  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.