Konštruktér

eu-solution

Miesto práce
Radnicne nam. 14, okres Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie strojných zariadení a ich jednotlivých uzlov, 3D modelovanie, tvorba výkresovej a sprievodnej dokumentácie, pevnostné výpočty a optimalizácia, silová analýza mechanizmov, dimenzovanie pohonov a ich výber, komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi, technická príprava výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojné, Strojnícka fakulta, Konštruovanie

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, komunikatívnosť, zmysel pre detail, flexibilita.

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexným návrhom jednoúčelových strojov s maximálnym stupňom automatizácie. Ďalej sa zaoberáme konštrukciou manipulačnej techniky a vývojom v oblasti pracovných strojov. Naša filozofia je postavená na neohraničenom myslení a z toho plynúcich inovatívnych riešeniach. Tak ako naši zákazníci od nás očakávajú komplexný a precízny produkt, tak aj my od našich zamestnancov vyžadujeme dôslednú prácu a zodpovedný prístup s dôrazom na detaily, schopnosť riešiť problémy a samostatne sa rozhodovať. Ponúkame prácu na vývoji nových strojov a zariadení, od koncepčného návrhu až po vypracovanie výrobnej dokumentácie a získavanie skúseností pri dohľade nad montážou a testovaním prototypov.
Pri práci využívame 3D CAD systém SolidWorks.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2346320  Dátum zverejnenia: 30.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri osobnom pohovore