Hľadáme opatrovateľky na Slovensku pre Bratislavský kraj!

EU Progres s. r. o.

Miesto práce
Horná 54, Banská Bystrica 974 01, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
mzdu 405,- €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci Národného Projektu - Podpora opatrovateľskej služby

Pre opatrovateľa/ku
* poskytne zamestnaneckú zmluvu na mzdu 405,- €. / mes.+ stravné lístky
Podmienka pre opatrovateľku - kvalifikačné predpoklady:
akreditovaný kurz opatrovania, alebo vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
Pre opatrovaného-klienta
* umožníme opatrovateľskú starostlivosť v domácom prostredí
Podmienka pre klienta: ROZHODNUTIE O ODKÁZANOSTI NA OPATROVATEĽSKÚ SLUŽBU

Do projektu sa môžu prihlásiť: Opatrovateľky spolu s opatrovaným-klientom alebo aj samostatné opatrovateľky.

stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte:
Zdenka Riečanová: 048/619 51 68 [email protected]
Viac info: www.europaprogres.eu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Europa Progres je personálna spoločnosť zameraná na poskytovanie personálnych služieb. na sprostredkovanie zamestnania v Nemecku,Rakúsku.
Oblasti
* opatrovanie seniorov v zahraničí,
* práca v skladoch a vo výrobe

Nepožadujeme žiadne registračné a sprostredkovateľské poplatky.
Kompletný proces od prihlásenia sa až po vycestovanie môžete vybaviť on-line priamo zo svojho domova.
V telefonickom a emailovom kontakte Vás budeme usmerňovať od registrácie až po vycestovanie.
Naši pracovníci sú k dispozícii aj po celý čas Vášho pracovného pobytu.
Kontaktujte nás a presvedčte sa o našich kvalitách.Tešíme sa na spoluprácu.

Eu Progres: Banská Bystrica, Horná 54, ,www.euprogres.sk
Kontakt: 0908 737 303,email: [email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2513815  Dátum zverejnenia: 12.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzdu 405,- €.