Opatrovateľky do Nemecka, Rakúska! 1200 – 1700€ Netto za mesiac

EU Progres s. r. o.

Miesto práce
Horná 54, Banská Bystrica 97401, Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odmena:cca. 1200 – 1700€ Netto za mesiac
Cestové: 130 Eur/turnus
Žiadne sprostredkovateľské poplatky!
Turnusy: 1,2,3 mesiace

* ATRAKTÍVNA MZDA
* Záruka VČASNEJ VÝPLATY
*LEGÁLNA PRÁCA

Môžete sa aj registrovať IHNEĎ a ZADARMO OnLine:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Europa Progres je personálna spoločnosť zameraná na poskytovanie personálnych služieb. na sprostredkovanie zamestnania v Nemecku,Rakúsku,Švajčiarsku.
Oblasti
* opatrovanie seniorov v zahraničí,
* práca v skladoch a vo výrobe

Nepožadujeme žiadne registračné a sprostredkovateľské poplatky.
Kompletný proces od prihlásenia sa až po vycestovanie môžete vybaviť on-line priamo zo svojho domova.
V telefonickom a emailovom kontakte Vás budeme usmerňovať od registrácie až po vycestovanie.
Naši pracovníci sú k dispozícii aj po celý čas Vášho pracovného pobytu.
Kontaktujte nás a presvedčte sa o našich kvalitách.Tešíme sa na spoluprácu.

Europa Progres: Banská Bystrica, Horná 54, ,www.euprogres.sk
Kontakt: 0908 737 303,email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz nie je podmienka, ale veľká výhoda!

Europa Progres je personálna spoločnosť zameraná na poskytovanie personálnych služieb. na sprostredkovanie zamestnania v Nemecku,Rakúsku.
Oblasti

Eu Progres: Banská Bystrica, Horná 54, ,www.euprogres.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2257208  Dátum zverejnenia: 3.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1700 EUR/mesiac