Hľadáme správcu bytových domov - pridaj sa do nášho tímu

ETP Management budov, s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 30, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacpo 3 mesačnej skúšobnej dobe sa plat zdvihne na minimálne 1500 Eur - v závislosti od praxe a profilu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Komplexná technická a administratívna starostlivosť o bytové domy a vlastníkov bytov
  • Zabezpečenie prevádzky bytových domov
  • Práca v teréne pre bytové domy
  • Vedenie domových schôdzí
Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Plánovanie a organizácia práce na daný deň
  • Komunikácia s majiteľmi bytov a riešenie ich požiadaviek a problémov
Pracovná doba:
  • Typická pracovná doba pre pozíciu správcu bytových domov je 8 hodín denne, od pondelka do piatku.
Ďalšie príklady pre typickú náplň práce:
  • Komunikácia s obyvateľmi bytových domov a riešenie ich sťažností
  • Plánovanie a organizácia údržby a opráv bytových domov
  • Zabezpečenie dodržiavania platných zákonov a predpisov v oblasti správy bytových domov
  • Práca s dokumentáciou a evidenciou v súvislosti s prevádzkou bytových domov

  • Atraktívny finančný bonusový systém
  • 7 až 8 dní dovolenky navyše
  • Pravidelná možnosť homeoffice
  • Možnosti rastu a vzdelávania
  • Flexibilný pracovný čas
  • Skvelý, priateľský kolektív
  • Zaujímavé a náročné projekty - rodinne založená firma
  • Možnosť získania cenných skúseností v oblasti správy nehnuteľností

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím životopis na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Komunikatívnosť a empatia
  • Presnosť a precíznosť
  • Trpezlivosť a zvládanie stresu
  • Schopnosť plánovať, prioritizovať a koordinovať viacero aktivít
  • Typicky požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou alebo vyššie
  • Hard skills: ovládanie softvéru na správu bytových domov
  • Soft skills: tímová spolupráca, flexibilita, riešenie problémov
  • Ak nemáš skúseností, nevadí, my ťa zaškolíme :)

Spoločnosť zaoberajúca sa spravovaním nehnuteľností bytového charakteru s poskytovaním ekonomického a technického poradenstva a právnej podpory v zmysle zákona 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a NP v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Polakovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4697336  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac