Junior / java developer - hledáme právě tebe!

Etnetera a.s.

Místo práce
Praha, Slovenská republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V programování už přeci jen něco umíš a chceš se posunout trochu dál? Baví tě více návrh řešení a aplikačních rozhraní? Rád/a používáš nové technologie a postupy? V tom případě možná hledáme právě Tebe!

Co bys dělal/a?
Analýzy požadované funkčnosti, časového odhadu, náročnosti práce atd. Návrh řešení, rozpad na komponenty, návrh a tvorbu rozhraní mezi nimi. Výzkum nových možností a technologií. Integrace s existujícími systémy a platformami. A samozřejmě programování.

Jaké schopnosti bys měl/a mít?

-pracovat v týmu a komunikovat s kolegy
-umět se zorientovat v cizích kódech
-odevzdávat práci v dohodnutém termínu
-vybrat vhodné řešení
-vysvětlit/obhájit navrhované způsoby technického řešení
-komunikovat napřímo s klientem
-analyzovat problém a pochopit potřeby klienta
-technicky vést a rozvíjet ostatní členy týmu

Co bys měl/a umět a znát?

-Java / OOP
-zkušenosti se Springem
-základy XML, HTML a CSS
-modely a technologie pro vývoj webových aplikací (MVC, servlety, JSP, apod.)
-datové modely, relační databáze, SQL (min. MySQL)

Čím na nás můžeš zapůsobit navíc? Napiš nám, jestli máš nějaké další zkušenosti s:

-objektovými databázemi
-zkušenosti s Liferay
-analýzou požadavků klienta a návrhem nové funkcionality
-integrací s on-line platformami typu facebook, twitter, google app engine apod.
-UML modely a souvisejícími programy (Rational Rose, Enterprise Architect apod.)
-vývojem mobilních aplikací (iPhone, Android, Symbian)
-aplikačními servery (Tomcat, JBoss, Sun, BEA, IBM apod.)
-dalšími programovacími a skriptovacími jazyky (např. Python, PHP a Perl)
-praxí v operačním systému Linux

Co za to nabízíme my?

Běžné benefity, jako jsou např. příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, dovolenou. Jasně, i stravenky. Zázemí pro sportovce (kolárna, sprchy, skříňky, relaxační tělocvična). Firmou podporovanou účast na sportovních a potkávacích akcích. Nové prostory s možností parkování a dobrou dostupností MHD. Firemní notebook a telefon. Dostatečný přísun nápojů, kávy a dobrůtek z Dutého Fríí Šopu.

Dále nabízíme prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci. Jedinečné kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí. Práci na významných projektech, se zkušenými a kreativními kolegy, na platformě, kterou si vybereš.

A protože si ceníme i věrnosti, přihodíme za každých pět let u nás 5 dní dovolené navrch a za každých 10 let ti přispějeme na dovolenou snů ve výši 100.000,- Kč.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2121053  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.