Junior sales manager pre SR a CZ

ETIS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Hlohová 10, 821 07 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základ + osobné + prémiové hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora a starostlivosť o existujúcich klientov vo zverenom regióne,
- akvizície u nových, potencionálnych klientov,
- rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne,
- príprava cenových ponúk,
- odborné poradenstvo klientovi,
- spoluúčasť na plnení obchodných plánov, predaji produktov a služieb,
- zodpovednosť za výsledky zvereného regiónu,
- realizácia stratégie predaja.

- profesionálny rast,
- odborné školenia a možnosti pre osobný rozvoj,
- motivačné platové podmienky,
- služobné auto, mobilný telefón, PC,
- stabilné zázemie v modernej spoločnosti,
- participácia na vývoji nových produktov.

-CV s fotografiou v SJ posielať e-mailom na doleuvedenú adresu,
-záujemcovia o ponúkanú pozíciu budú kontaktovaní iba v prípade postúpenia do II. kola výberu a následne pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, obchod, polygrafia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikačné a obchodné zručnosti v predaji nutné,
- ochota a chuť cestovať,
- flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť,
- profesionálne vystupovanie,
- osobná zodpovednosť za rozvoj zvereného regiónu,
- orientácia na zákazníka,
- skúsenosti s predajom produktov zákazkovej výroby vítané.

Základným predmetom podnikania ETIS Slovakia a.s., Bratislava je výroba a predaj samolepiacich etikiet. Spoločnosť sa presadzuje na trhoch v regióne strednej Európy kvalitou produktu a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.
Viac ako 24-ročná história, výborné výsledky a jasná vízia sú garanciou stability pre zamestnancov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3050285  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + osobné + prémiové hodnotenie