Svářeč/ka - Nymburk

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
atraktivní ohodnocení podle pracovní pozice, schopností a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

svařování komponentů chladicích zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro zaměstnance ze vzdálených lokalit nabízíme příspěvek na ubytování !!

Pracovní poměr na dobu neurčitou po úspěšném zvládnutí pracovních úkolů v pracovním poměru na dobu určitou 1rok.

Měsíční prémie podle pracovní pozice a plnění osobních i týmových úkolů

Příplatek za 2.směnu

Mimořádná roční odměna při mimořádném finančním výsledku firmy

Možnost dalšího odborného a pracovního růstu v rámci celé skupiny

Podporu při odborném sebevzdělávání a zvyšování znalosti cizích jazyků

Týden dovolené navíc

Obědy plně hrazené firmou

Pracovní oděv, obuv

Benefit účet po roce pracovního poměru s možností využití na zdravotní, relaxační nebo kulturní účely

Příspěvek na důchodové připojištění po dvou letech pracovního poměru

Mimořádné finanční příspěvky před letní i zimní dovolenou

Účast na firemních akcích

Očkování zdarma proti viróze přímo ve firmě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou chladičů vzduchu a vzduchem chlazených kondenzátorů .

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

technika, strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxi se svařovací metodou TIG + příslušná oprávnění

Spolehlivost, samostatnost manuální zručnost

Práce v kolektivu

Smysl pro sebekontrolu a kvalitní práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3072718  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: atraktivní ohodnocení podle pracovní pozice, schopností a praxe