Konstruktér v Inventoru - Nymburk

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle znalostí a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného plnění úkolů.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

. Tvorba zákaznických výkresů, výrobní dokumentace, schémat, instrukcí pro
výrobní a prodejní oddělení

· Spolupráce s ostatními kolegy na řešení zakázek

· Komunikace s kolegy v Holandsku, Německu

Zaměstnanecké výhody, benefity

. Pro zaměstnance ze vzdálených lokalit nabízíme příspěvek na ubytování

· Měsíční prémie podle plnění osobních i týmových úkolů (po započetí samostatného plnění úkolů.)

· Mimořádná roční odměna podle výsledků firmy

· Po zvládnutí samostatného plnění úkolů a po dohodě možnost částečné práce z domova

· Možnost dalšího odborného a pracovního růstu

· Podporu při odborném sebevzdělávání a zvyšování znalosti cizích jazyků

· Týden dovolené navíc

· Obědy 100% placené firmou

· Benefit účet po roce pracovního poměru s možností využití na zdravotní, relaxační nebo kulturní účely

· Příspěvek na důchodové připojištění po dvou letech pracovního poměru

· Mimořádné finanční příspěvky před letní i zimní dovolenou

· Účast na firemních akcích

· Očkování zdarma proti viróze přímo ve firmě

· Pozice je vhodná i pro absolventy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou chladičů vzduchu a vzduchem chlazených kondenzátorů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· Nejméně středoškolské vzdělání technického směru (strojní)

· Uživatelská znalost MS Office

· Alespoň 3 roky praktické pokročilé užívání Autodesk Inventor

· Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou

· Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost

· Schopnost práce v týmu

· ŘP sk.B

· Nutné zapracování ve výrobě (1 měs.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3072661  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dle znalostí a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného plnění úkolů.