Hľadáme vedúceho textilnej strihárne do moderného a dynamického tímu

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 14215, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci strihárne v modernom a dynamickom prostredí

Ak hľadáte novú výzvu , ste na správnom mieste! Hľadáme Vedúceho strihárne, ktorý sa pridá k nášmu tímu.

Náplň práce:
  • Zodpovednosť za oddelenie strihárne a prípravu materiálu
  • Vytváranie nástrihových plánov pre striháreň
  • Vedenie a motivácia tímu zamestnancov na oddelení (cca. 8 zamestnancov)
  • Systémová výroba v SAP
  • Budete sa podieľať na zlepšovaní procesov
  • Zabezpečovanie kvality výstupu a plnenie termínových plánov
Typický deň na pozícii:
  • Vytváranie a plánovanie nástrihov pre striháreň
  • Vedenie a motivácia tímu zamestnancov
  • Komunikácia s inými oddeleniami ohľadom plánovania a zabezpečenia materiálu

  • Máte záruku, že vaša výplata bude na vašom účte do 15. dňa v mesiaci
  • Budete pracovať v medzinárodnom prostredí s kolegami z rôznych kútov sveta.
  • Budete súčasťou dynamického pracovného tímu, ktorý stojí za modernou strihárňou.
  • Máte možnosť podieľať sa na atraktívnych zahraničných projektoch.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu vysokého záujmu si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Práca pod tlakom
  • Orientácia na detail a termíny
  • Vyššie vzdelanie v obore strihárstva
  • Znalosť strihových techník a materiálov
  • Zručnosť pri práci s rôznymi typmi strojov
  • Kreativita a schopnosť prispôsobiť sa novým trendom
  • Komunikačné a prezentačné schopnosti

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4814997  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac