Можливість для людей з України

Montážnik - práca v dvojzmennej prevádzke

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
5,5 EUR/hod.+ dochádzkový bonus v hodnote 100 EUR NETTO, + 100%- né preplatenie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, zručných ľudí, ktorí majú záujem pracovať.

- príprava materiálu
- montáž a kompletizácia prepravných paliet a ďalšie pomocné práce
- práce s nitovacou pištoľou, vŕtačkou a iným ručným a elektrickým náradím
- práce s rôznymi lepidlami
- balenie a príprava na vývoz
- zabezpečovanie a kontrola kvality vyrobených výrobkov
- nakládka a vykládka materiálu a výrobkov
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- práca na hlavný pracovný pomer
- hodinová mzda
- odborné zaškolenie
- práca v 2-zmennej prevádzke bez nočných zmien
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- 100%- né preplatenie nadčasov
- práca v príjemnom kolektíve

Výkon práce je v dvojzmennej prevádzke (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00) na Strojníckej ulici v Prešove.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- prispôsobivosť
- dynamika
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4329827  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.