Procesný kontrolór

ETI ELB s.r.o. v likvidácii

Potočná 42, 900 84 Báhoň, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Pezinok, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu na posilnenie nášho tímu kontrolórov!
Kľúčové úlohy a zodpovednosti procesného kontrolóra:
• Vykonáva procesné audity
• Monitoruje kvalitu produktu (náhodnou kontrolou charakteristík produktu)
• Kontroluje či sú testovacie a meracie zariadenia kalibrované a správne
používané
• Analyzuje dáta o kvalite a hodnotí úroveň kvality
• Udržiava denník vlastného procesu
• Trénuje / inštruuje obsluhu (vo veciach kvality)

Monitoruje a podporuje obsluhu počas zvládania nezhôd
• Vytvára interný report o chybe (internal failure report)
• Rozhoduje alebo získava rozhodnutie o nakladaní s chybnými produktmi
• Zavádza potrebnú dokumentáciu
• Iniciuje potrebné nápravné opatrenia (preberanie / prepracovanie /
zmätkovanie)
• Spolupracuje pri hľadaní pravej príčiny nezhôd
• Iniciuje dlhodobé nápravné - preventívne aktivity

Kooperuje v zlepšovacích aktivitách týkajúcich sa produktu alebo procesu
• Zavádza zlepšenia
• Vytvára potrebnú dokumentáciu o kvalite
• Spolupracuje pri vytváraní inšpekčných plánov, pracovných postupov,
formulárov a plánov 5S
• Pripravuje a hodnotí štatistiky (6s, špeciálne merania)
• Robí špeciálne merania a vyrába vzorky

• Dochádzkový bonus
• Príplatky za poobedné zmeny nad rámec zákona
• Dvojnásobný príplatok za nočné zmeny
• Bonus za odpracované mesiace ( po skúšobnej dobe ) 100€
• Príspevok na dopravu
• Bonus za odporučenie známeho do výšky 150€
• Príspevok do III. dôchodkového piliera
• Výplata vždy načas
• Každoročná úprava miezd
• Zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti + stravné lístky
• Možnosť poskytnutia bezúročnej zamestnaneckej pôžičky
• Práca na trvalý pracovný pomer v kmeňovom stave
• Stabilné pracovné miesto
• Možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu
• Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Spoločnosť situovaná v blízkosti železničnej stanice

Svoj profesijný životopis posielajte na email [email protected].
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícky alebo elektrotechnický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť nástrojov kvality (FMEA, 8D, ...)
• Orientácia v normách ISO9001, ISO14001,
OHSAS18001
• Profesionálny rast a dosiahnutie výsledkov
pomocou tímovej práce
• Samostatnosť pri riešení problémov
• Otvorenosť k zmenám a aktívne načúvanie

Spoločnosť ETI ELB, s.r.o. je súčasťou koncernu ETI Elektroelement d.d. so sídlom v Izlake, v Slovinskej republike.
Spoločnosť bola založená v r. 1950 a na Slovensku pôsobí od r. 2003.
Dcérske spoločnosti sú rozšírené v 13 krajinách Európy a zamestnávajú do 2000 zamestnancov.
Značka ETI sa predáva vo viac ako 70 štátoch sveta a zastáva významnú pozíciu jedného z hlavných európskych výrobcov a predajcov elektrotechnických komponentov a systémov. www.etielb.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3068494  Dátum zverejnenia: 24.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou